GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 5191133
nr 519 1133
Golvvas
Kina, 1800-tal, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 april 2008
kl 17:00:28
500 kr
700 kr
Golvvas
nr 519 1133
Golvvas
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 14 april 2008 |